Na podnikanie nemusíte byť sami. Okrem náučných kníh a článkov na internete môžete získať informácie od tých najpovolanejších v obore vďaka seminárom a konferenciám. Aj na Slovensku môžete navštíviť mnoho podujatí, ktoré môžu byť pre váš biznis prelomové.

Ako získať kvalitné informácie, pritiahnuť nových zákazníkov, zvýšiť zisk či vyriešiť existujúci problém v podnikaní? Vďaka tým najlepším odborníkom v obore, ktorí sa s vami podelia o svoje poznatky a skúsenosti. Navštívte niektorý z kvalitných seminárov a posuňte svoj biznis o level vyššie.

tedx_ted_x_prednaska_bratislava

Zdroj: https://www.tedxbratislava.sk

TEDxBratislava

Jednou z najhodnotnejších konferencií v oblasti osobného rozvoja, biznisu a marketingu je zahraničná a celosvetovo uznávaná konferencia TED talks. Založená bola v roku 1984 a dnes pokrýva témy od vedy, cez biznis až po globálne problémy. Táto globálna organizácia verí, že sila myšlienok môže zmeniť nielen postoj jedného človeka, ale i celý svet. Od roku 2010 sa na Slovensku organizuje TEDxBratislava – nezávisle organizované podujatie TED.

Za posledných niekoľko rokov na TEDxBratislava zúčastnili významní Slováci ako i zahraniční hostia, ktorí sú profesionálmi vo svojom odbore. Živé vystúpenia rečníkov sú kombinované s premietanými videami. Vďaka TEDxBratislava Women sa TEDx konferencia rozšírila i pre čisto ženské publikum.

Podujatia od Slovak Business Agency

Na podpore podnikania na Slovensku sa podieľa i Slovak Business Agency. SBA má na svojom konte mnoho úspešných podujatí, ktoré sa zameriavajú na podnikanie, biznis a marketing. Zúčastniť sa môžete podujatí, ktoré sa venujú od kyberbezpečnosti, cez affiliate marketingu až po projektové riadenie.

slovak_business_agency_prednaska_konferencia

Zdroj: http://www.sbagency.sk

Výhodou je, že semináre sú zdarma a organizujú sa nielen v Bratislave, ale po celom Slovensku. SBA tiež pravidelne organizuje konferenciu pre ženy INSPIRE.

VISIBILITY workshopy

Vzdelávacím podujatiam sa venuje i internetová marketingová agentúra VISIBILITY, ktorá je zakladajúcou agentúrou Asociácie digitálnych marketingových agentúr SR (ADMA). Hlavnými témami workshopov je predovšetkým SEO a online marketing.

seo_search_engine_optimalisation

Zdroj: https://www.jeffbullas.com

Podujatia sú určené ako pre startupistov a budúcich podnikateľov, tak i pre už podnikajúcich ľudí. V minulosti VISIBILITY organizovalo napríklad 3 dňový workshop: Analýza kľúčových slov a jej využitie v praxi.

Školenia od Pricemania Academy

Či už máte eshop a chcete zviditeľniť svoju značku, alebo sa chcete dozvedieť viac o psychológii spotrebiteľa, zamierte k Pricemania Academy. Workshopy a školenia zamerané na konkrétne témy v oblasti marketingu a biznisu sa pod vedením skúsených mentorov konajú v priestoroch HUB Bratislava. Okrem kvalitných informácií si domov odnesiete i certifikát.

Navštívenie motivačného biznis semináru alebo konferencie vám nielen rozšíri vedomosti, ale tiež vám pomôže spoznať nových ľudí a získať užitočné kontakty v obore.

Ilustračný obrázok: https://www.bpcbt.com

.